Wyjazd autokarowy na narty do Jańskich Łaźni

Wyjazd narciarski - Jańskie Łaźnie, Pec

  • Poleć:
  • Poleć
  • Google Bookmarks
  • Facebook
  • Blip
  • Gadu-Gadu Live
  • MySpace
  • Śledzik
Wyjazd narciarski - Jańskie Łaźnie, Pec pod Śnieżką

Na początku sezonu zima dopisała jedynie w nielicznych kurortach narciarskich, pozostawiając nam niewielki wybór. Dlatego zaplanowaliśmy na razie dwa pierwsze weekendy stycznia. Na chwilę obecną możemy potwierdzić bardzo dobre warunki narciarskie w Jańskich Łaźniach i dobre warunki w Pecu pod Śnieżką.

W sobotę 4 stycznia 2014r. zapraszamy na wyjazd właśnie do Jańskich Łaźni i do Peca do tzw. SkiResortu Cerna Hora - Pec. W tym roku nie trzeba już podchodzić na piechotę, by pojeździć na nartostradach w Pecu. Z Jańskich Łaźni można w kilkanaście minut, dostać się specjalnymi ratrakami przez góry do Peca Pod Śnieżką, lub przejechać Skibusem drogą. W obu miejscach można korzystać z wyciągów na ten sam karnet, a skibusy i ratraki są bezpłatne dla osób posiadających ważne karnety.

W Jańskich Łaźniach czynne są praktycznie wszystkie trasy, łącznie z trasą saneczkową z Cernej Hory - według nas najciekawszej trasy saneczkowej dla rodzin z dziećmi. Zjazd z tej trasy trwa prawie godzinę.

Wyjazd zaplanowaliśmy na godzinę 6:00 z parkingu pod MOK w Głogowie w sobotę 4 stycznia 2014r. Autokar zawiezie nas do Jaśnich Łaźni, skąd chętne osoby będą mogły wspomnianą już kilkuminutową przejażdżką ratrakami przejechać przez górę do Peca pod Śnieżka. Koszt uczestnictwa w wyjeździe to 50 zł/os

Zachęcamy również do wykupienia ubezpieczenia typowo narciarskiego, można zrobić to we własnym zakresie lub wykupić je u nas. Ubezpieczenie obejmujące koszty leczenia, koszty akcji ratunkowej, NW i OC - za naszym pośrednictwem można wykupić za 5zł na osobę. Aby móc z niego skorzystać należy w trakcie rezerwacji miejsc w uwagach dopisać dane osób objętych ubezpieczeniem (imię, nazwisko, adres i PESEL). Można te dane również przesłać do nas na adres e-mail: stowarzyszenie@zwiedzak.pl. Koszty związane z ubezpieczeniem należy doliczyć do kwoty za przejazd i opłacić łącznie.