Głogów - działaność Stowarzyszenia Turystyki i Rekreacji Zwiedzak

Herlikovice, Spindlerowy Młyn - Jazda, Spacer i Nauka

  • Poleć:
  • Poleć
  • Google Bookmarks
  • Facebook
  • Blip
  • Gadu-Gadu Live
  • MySpace
  • Śledzik
Wyjazd autokarowy - Herlikovice i Spindlerowy Młyn

W sobotę 6 lutego 2016 r. postanowiliśmy odwiedzić stację narciarską, w której po raz pierwszy gościliśmy rok temu. Herlikovice to bardzo ciekawa i przyjemna stacja narciarska, niedoceniana ze względu na bliskość Spindlerowego Młyna.

O Herlikovicach słyszeliśmy już wiele dobrego, a rok temu udało nam się to potwierdzić. W przewodnikach piszą o przepięknych widokach na Karkonosze, wspaniałych trasach dla każdego od czarnych po niebieskie, stosunkowo niewielką ilością narciarzy (ze względu na bliskość Spindlerowego) oraz przystępnych cenach karnetu (cały dzień 590CZK).

Dla narciarzy i snowboardzistów pozostawimy do wyboru Herlikovice lub Spindlerowy Młyn. Dla osób chcących pochodzić po górach proponujemy jeden z ciekawszych widoków na Karkonosze z wieży widokowej na szczycie góry Predni Zaly 1019m n.p.m. w Herlikovicach oraz spacer po pobliskich górach okrężną drogą z Perni Zaly do Herlikovic. Za około 100CZK będzie sobie można pomóc wjazdem wyciągiem krzesełkowym na górę.

Autokarem dojedziemy do Herlikovic, gdzie wszyscy narciarze i snowboardziści przygotują się do jazdy na śniegu. Tych z Państwa którzy będą chcieli pojeździć po trasach w Spindlerowym Młynie autokar już w butach narciarskich podwiezie w kilka minut pod sam wyciąg.

Wyjazd autokaru zaplanowany jest na godzinę 6:00 - 6 lutego 2016r. z parkingu pod MOK w Głogowie. Koszt wyjazdu to 55 zł/os. Zachęcamy również do skorzystania z oferty grupowego ubezpieczenia narciarskiego w koszcie 5zł/os. Aby z niego skorzystać należy w uwagach w trakcie rezerwacji dopisać dane do ubezpieczenia czyli: imię, nazwisko, adres i Pesel oraz rozliczając się za wyjazd doliczyć 5zł za ubezpieczenie.

Nauka jazdy na nartach i snowboardzie
Podobnie jak na poprzednim wyjeździe również i tu będzie można spróbować swoich sił na nartach i skorzystać z naszej pomocy w tym zakresie - szczegóły: 605 11 72 72.

Istnieje również możliwość by z Głogowa pojechał z nami instruktor jazdy na Snowboardzie - szczegóły pod tym samym numerem tel.

Osoby uczące się jeździć obowiązkowo muszą być ubezpieczone samemu, lub skorzystać z naszej oferty grupowej.