Głogów - działaność Stowarzyszenia Turystyki i Rekreacji Zwiedzak

Trekking, Narty i Snowboard - Pec pod Śnieżką

  • Poleć:
  • Poleć
  • Google Bookmarks
  • Facebook
  • Blip
  • Gadu-Gadu Live
  • MySpace
  • Śledzik
Pec pod Śnieżką - narty i trekking

Specjalnie z okazji ferii zimowych postanowiliśmy zaprosić Państwa wyjątkowo w niedzielę na wyjazd do Peca pod Śnieżką, gdzie oprócz jazdy na nartach czy snowboardzie zapraszamy na mały zimowy trekking ze Śnieżki do Peca pod Śnieżką. Przy dobrej pogodzie będzie to idealny sposób na spędzenie czasu nawet dla rodzin z dziećmi.

Trekking z Peca pod Śnieżką na Śnieżkę większość trasy przejedziemy gondolką na Różową Horę. Przy dobrych warunkach atmosferycznych będzie można wjechać gondolką na samą Śnieżkę, z której zejdziemy już szlakiem do Domu Śląskiego - to zejście będzie najtrudniejszym fragmentem całej wycieczki. Potem już okrężną drogą zejdziemy do Peca Pod Śnieżką. Mamy również przygotowaną alternatywną trasę w przypadku gorszej pogody. Możemy np. przejechać skibusem do Janskich Łaźni, skąd gondolką wjechalibyśmy na Czarną Górkę, z której możemy przejść do Peca pod Śnieżką.

Cennik kolejki gondolowej na Śnieżkę.

Narciarstwo i Snowboard w tym sezonie jesteśmy przyzwyczajeni do idealnych warunków narciarskich na trasach zjazdowych w Jańskich Łaźniach i Pecu pod Śnieżką. Warto podkreślić, że w obu resortach (Pec Pod Śnieżką i Jańskie Łaźnie) można jeździć na jeden karnet narciarski, a między resortami można poruszać się darmowymi ski-busami, lub ratrakiem przez góry.

Wyjazd zaplanowaliśmy na godzinę 6:15 z parkingu pod MOK, w niedzielę 19 lutego 2017 r. Koszt uczestnictwa w wyjeździe to 55zł/os. Proponujemy Państwu również wykupienie dodatkowego ubezpieczenia w cenie 5 zł/os obejmującego Koszty Leczenia i Akcji Ratunkowej w Czechach, NNW, oraz OC na stoku. Aby z niego skorzystać w trakcie dokonywania rezerwacji prosimy w uwagach wpisać dane do ubezpieczenia: imię, nazwisko, adres zamieszkania oraz PESEL, oraz rozliczając się za wyjazd doliczyć 5 zł.