Głogów - działaność Stowarzyszenia Turystyki i Rekreacji Zwiedzak

Wyjazd pełen adrenaliny - Heide Park

  • Poleć:
  • Poleć
  • Google Bookmarks
  • Facebook
  • Blip
  • Gadu-Gadu Live
  • MySpace
  • Śledzik
Wyjazd pełen adrenaliny - Heide Park

Wyjątkowa Niedziela 14 sierpnia 2016 r. - dzień przed świętem Wniebowzięcia NMP - zapraszamy na dzień pełen adrenaliny w najbardziej ekstremalnym parku rozrywki w Europie w Heide Parku w Niemczech. Jesteś fanem mocnych wrażeń - tego nie możesz przegapić !!!

Heide Park jest największym i prawdopodobnie najbardziej emocjonującym parkiem rozrywki w Niemczech, jak i całej Europie. Oferuje nam on niesamowitą ilość atrakcji m.in. rollercoastery: drewniany o wysokości 60 m, dzięki któremu możemy osiągnąć 120km/h - w pisany do księgi rekordów Guinessa jako największa drewniana konstrukcja; z mocnym przyśpieszeniem od 0 do 100km/h zaledwie w ciągu 2,4s; strumieniowa wieża, gdzie spadając w dół stan nieważkości można poczuć przez prawie 2 sekundy.

W ostatnich latach pojawiły się nowe atrakcje takie jak rollercoaster Kraken, w którym z kilkudziesięciu metrów z zawrotną prędkością wpadamy wprost w paszczę Krakena, czy demoniczny lot (najnowsza atrakcja), w której przy prędkości 100km/h poddawani jesteśmy przeciążeniu równemu 4g, lub wręcz odwrotnie jesteśmy obracani w każdą stronę niemal w całkowitej nieważkości.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Z największych i bardziej ekstremalnych rollercoasterów mogą korzystać jedynie osoby powyżej 12 roku życia i o wzroście przekraczającym 140cm. Dla młodszych dzieci również znajdzie się wiele równie ciekawych i emocjonujących atrakcji, które na pewno je zachwycą.

Wyjazd zaplanowany jest na godzinę 1:00 z parkingu pod MOK w Głogowie, 14 sierpnia 2016 r.. Na miejscu będziemy około godziny 9 - 10. W drogę powrotną wyruszamy po zamknięciu parku około godziny 18:30.

Uwaga !!! - związku z bardzo dużą ilością grup przybywających do Heide Parku tego dnia zdecydowaliśmy się na odwołanie tego wyjazdy w tym terminie. Przepraszamy za niedogodności.