Głogów - działaność Stowarzyszenia Turystyki i Rekreacji Zwiedzak

Wyjazd zimowy - Tanvaldsky Spicak

  • Poleć:
  • Poleć
  • Google Bookmarks
  • Facebook
  • Blip
  • Gadu-Gadu Live
  • MySpace
  • Śledzik
Wyjazd zimowy - Tanvaldsky Spicak

Kolejny wyjazd w tym sezonie zaplanowaliśmy do Tanvaldskiego Spicaka. W sobotę 20 lutego 2016 r. pojedziemy do może i mniej znanego, ale bardzo lubianego przez wszystkich, którzy mieli okazję pojeździć po trasach największego w Górach Izerskich ośrodka narciarskiego Tanvaldsky Spicak. Podczas tego wyjazdu będzie można rozpocząć swoją przygodę z nartami od postaw pod naszą opieką. W drugiej części dnia osoby już jeżdżące na nartach będą mogły uzyskać cenne wskazówki na temat techniki jazdy techniką Carvingową.

Do dyspozycji narciarzy i snowboardzistów są nartostrady o wszystkich stopniach trudności. Tanvaldsky Spicak należy do najważniejszych ośrodków zimowych w Czechach. Świadczyć o tym może duża liczba organizowanych tu zawodów narciarskich na poziomie krajowym jak i międzynarodowym. Nie bez znaczenia jest również cena karnetów, która wynosi 540 CZK za cały dzień jazdy. Oczywiście aktualnie wszystkie nartostrady są czynne i bardzo dobrze przygotowane.

Koszt uczestnictwa w wyjeździe to 55zł/os. Wyjazd zaplanowany jest na godzinę 6:00 w sobotę 20 lutego 2016r. z parkingu pod MOK w Głogowie. Zachęcamy również do skorzystania z oferty grupowego ubezpieczenia narciarskiego w koszcie 5zł/os. Aby z niego skorzystać należy w uwagach w trakcie rezerwacji dopisać dane do ubezpieczenia czyli: imię, nazwisko, adres i Pesel oraz rozliczając się za wyjazd doliczyć 5zł za ubezpieczenie.

Nauka jazdy na nartach
Zapraszamy na ten wyjazd osoby, które chciałyby zacząć swoja przygodę z nartami. Pomożemy wypożyczyć sprzęt w wypożyczalni i w miłej atmosferze przebrniemy przez trud stawiania pierwszych kroków z nartami przypiętymi do butów. Koszt wypożyczenia kompletnego sprzętu narciarskiego to około 350 CZK. Nie pobieramy dodatkowej opłaty za naukę jazdy na nartach. Przy grupie powyżej 5 osób mile widziana zrzutka na karnet dla osoby prowadzącej naukę.

Szkolenie narciarskie
W godzinach popołudniowych zaprosimy tych z Państwa co chcieliby podszkolić się w jeździe techniką Carvingową. Zrobimy sobie kilka wspólnych zjazdów i podpowiemy co możemy zrobić, by jeździło nam się pewniej, wygodniej i przy mniejszym nakładzie siły. Udział w szkoleniu jest bezpłatny

Aktualne warunki w Tanvaldskim Spicaku - widok z kamer:
Tanvaldský Špičák I lanová dráha

Tanvaldský Špičák II children lift

Tanvaldský Špičák II Slalomák