Głogów - działaność Stowarzyszenia Turystyki i Rekreacji Zwiedzak

Wyjazd na zakończenie ferii 2018

  • Poleć:
  • Poleć
  • Google Bookmarks
  • Facebook
  • Blip
  • Gadu-Gadu Live
  • MySpace
  • Śledzik
Wyjazd na zakończenie ferii 2018 - drugi autokar

UWAGA !!! - rozpoczynamy zbieranie chętnych na drugi autokar.

Na ostatni Weekend Ferii Zimowych w sobotę 27 stycznia 2018 r. zapraszamy Państwa do miejsca najchętniej wybieranego przez rodziny z dziećmi - do Jańskich Łaźni, gdzie będzie można pojeździć na nartach i snowboardzie, skorzystać z doskonałej atrakcji dla całych rodzin - trasy saneczkowej, przejść się po górach, czy wejść na otwartą w zeszłym roku Ścieżkę w Koronach Drzew. Dodatkowo na tym wyjeździe będziemy prowadzili szkolenie narciarskie dla początkujących narciarzy.

Oczywiście w całym kurorcie "zima w pełni" a na nartostradach panują bardzo dobre warunki narciarskie. Może o tym świadczyć choćby otwarta czarna nartostrada w Pecu pod Śniezką, która w zeszłym roku otwierana była sporadycznie.

Warto podkreślić, że Jańskie Łaźnie są częścią resortu Cerna Hora - Pec pod Śnieżką dzięki czemu w obu resortach (Pec Pod Śnieżką i Jańskie Łaźnie) można jeździć na jeden karnet narciarski, a między resortami można poruszać się darmowymi ski-busami, lub ratrakiem przez góry - co stanowi dodatkową atrakcję i fajną przygodę. Można również wybrać się na spacer przez góry po wjechaniu gondolką z Jańskich Łaźni do Peca pod Śnieżką, a potem wrócić do Jańskich Łaźni darmowym ski busem. Trasa jest prosta i dobrze oznaczona, a dodatkowo może stanowić ciekawą przygodę w górach ze śniegiem dla rodzin z dziećmi.

Nauka jazdy na nartach - specjalnie na koniec ferii poświecimy swój czas by pokazać chętnym osobom podstawy narciarstwa. Wspólnie udamy się do wypożyczalni, gdzie dobierzemy Państwu sprzęt, kupimy karnety i postawimy pierwsze kroki na nartach. Szkolenie będziemy prowadzić na bardzo prostym i bezpiecznym stoku.
Koszty z jakimi powinni się Państwo liczyć przy nauce jazdy na nartach to: wypożyczenie sprzętu około 380 CZK, oraz karnet 4 godzinny 290 CZK - do tego jeśli będzie Państwa więcej, zrzutka na karnet dla osoby prowadzącej naukę.

Wyjazd zaplanowany jest na godzinę 6:15 z parkingu pod MOK w Głogowie, w sobotę 27 stycznia 2018 r.. Koszt uczestnictwa to 55 zł. Proponujemy Państwu również wykupienie dodatkowego ubezpieczenia w cenie 5 zł/os obejmującego Koszty Leczenia i Akcji Ratunkowej w Czechach, NNW, oraz OC na stoku. Dodatkowo w tym roku ubezpieczenie wypłacane jest również, gdy osoba objęta ubezpieczeniem jest pod wpływem alkoholu. Aby z niego skorzystać w trakcie dokonywania rezerwacji prosimy w uwagach wpisać dane do ubezpieczenia: imię, nazwisko, adres zamieszkania oraz PESEL, oraz rozliczając się za wyjazd doliczyć 5 zł. UWAGA !!! - wykupienie ubezpieczenia jest możliwe przy dokonywaniu rezerwacji do piątku do godziny 10:00 - po tym terminie nie ma już możliwości wykupienia ubezpieczenia grupowego.

Więcej informacji na temat ośrodka narciarskiego, oraz Ścieżki w Koronach Drzew można znaleźć pod poniższymi linkami (również w języku polskim):
http://www.skiresort.cz/pl/
http://www.stezkakrkonose.cz/pl/