Głogów - działaność Stowarzyszenia Turystyki i Rekreacji Zwiedzak

Sylwestrowa Moc Przebojów

  • Poleć:
  • Poleć
  • Google Bookmarks
  • Facebook
  • Blip
  • Gadu-Gadu Live
  • MySpace
  • Śledzik
Wyjazd na Sylwestrową Moc Przebojów do Katowic

W tym roku zapraszamy Państwa do spędzenia z nami nocy sylwestrowej na największej imprezie w Polsce - na Sylwestrowej Mocy Przebojów organizowanej przez telewizję Polsat i radio RMF FM pod Katowickim Spodkiem.

Na swojej stronie stacja Polsat zaprasza słowami:
"Po raz dziewiąty w historii „Sylwestrowa Moc Przebojów” zabrzmi setką najnowszych i starych przebojów, rozbłyśnie feerią dyskotekowych świateł i zaleje widzów doskonałym dźwiękiem. Po raz pierwszy wprost z serca Katowic, z placu Honorowego pod symbolem miasta – Spodkiem, wystąpią artyści, których wielkie przeboje będzie mógł zaśpiewać każdy na placu i przed telewizorem – bo w tym roku zaprosimy widzów na największe karaoke na świecie! Na gigantycznej multimedialnej scenie pojawią się m.in. Bednarek, Kayah, Bajm, Enej, Urszula, Grzegorz Hyży, Wilki, Golec uOrkiestra, Mesajah i Stefano Terrazzino. To z nami swoją 40-stkę będzie świętował zespół, który roztańczył świat, Królowie Disco - Boney M."
tu możesz przeczytać więcej na temat tej imprezy: polsat.pl

Oczywiście z Głogowa pojedziemy na tą imprezę autokarem. Wyjedziemy nieco wcześniej, aby można było zobaczyć jeszcze coś ciekawego lub zająć sobie lepsze miejsca bliżej sceny. Autobusem podjedziemy w okolice Spodka w Katowicach, na kilka godzin przed rozpoczęciem imprezy. Kto będzie chciał ten zostanie już pod Spodkiem, a pozostali udadzą się z przewodnikiem na zwiedzanie kilku naprawdę ciekawych i wartych zwiedzenia miejsc. W Katowicach zachowała się w bardzo dobrym stanie architektura modernistyczna z okresu międzywojennego. Katowice to drugie po Gdyni polskie miasto gdzie na małym obszarze znajduje się tyle budynków z okresów międzywojnia, między innymi drugi w Polsce 14 piętrowy Drapacz Chmur czy dzielnica Nikiszowiec. Mimo, że nam Katowice kojarzą się tylko z węglem to dla miłośników architektury stanowią nie lada atrakcję.

Wyjazd zaplanowaliśmy na godzinę 10:30 z parkingu pod MOK w Głogowie 31 grudnia 2015 r. Na miejsce powinniśmy dojechać przed godziną 15. W powrotną drogę wyruszymy po zakończeniu imprezy. Koszt uczestnictwa w wyjeździe to 125 zł/os.