Głogów - działaność Stowarzyszenia Turystyki i Rekreacji Zwiedzak

Wyjazd autokarowy na Narty i Snowboard

  • Poleć:
  • Poleć
  • Google Bookmarks
  • Facebook
  • Blip
  • Gadu-Gadu Live
  • MySpace
  • Śledzik
Wyjazd na narty do Jańskich Łaźni plus Nauka Jazdy na Nartach

Na pierwszy weekend ferii zimowych zaplanowaliśmy wyjazd specjalnie dla osób, które chciałyby zacząć swoja przygodę ze sportami zimowymi. W sobotę 30 stycznia 2016 r. na wyjeździe do Jańskich Łaźni tym z Państwa co zapragną spróbować swoich sił w jeździe na nartach poświęcimy swój czas i pokażemy jak bezpiecznie to zrobić, a rodziny z dziećmi będą mogły pojeździć na kilkukilometrowej trasie saneczkowej zabierając ze sobą swoje sanki lub wypożyczając je na miejscu.

Warto podkreślić, że Jańskie Łaźnie są częścią resortu Cerna Hora - Pec pod Śnieżką dzięki czemu w obu resortach (Pec Pod Śnieżką i Jańskie Łaźnie) można jeździć na jeden karnet narciarski, a między resortami można poruszać się darmowymi ski-busami, lub ratrakiem przez góry - co stanowi dodatkową atrakcję i fajną przygodę. Można również wybrać się na spacer przez góry po wjechaniu gondolką z Jańskich Łaźni do Peca pod Śnieżką, a potem wrócić do Jańskich Łaźni darmowym ski busem. Trasa jest prosta i dobrze oznaczona a dodatkowo może stanowić ciekawą przygodę w górach ze śniegiem dla rodzin z dziećmi.

Wyjazd zaplanowaliśmy na godzinę 6:15 z parkingu pod MOK, w sobotę 30 stycznia 2016 r. Koszt uczestnictwa w wyjeździe to 55zł/os. Zachęcamy również do wykupienia ubezpieczenia typowo narciarskiego w cenie 5zł/os, aby z niego skorzystać należy w uwagach podczas rezerwacji miejsc dopisać dane osób potrzebne do ubezpieczenia: imię, nazwisko, adres zamieszkania i Pesel, oraz należy doliczyć 5 zł/os podczas dokonywania przelewu za zarezerwowane miejsca.

Nauka Jazdy na nartach.

Wyjątkowo z okazji ferii zimowych proponujemy Państwu naukę jazdy na nartach. Będzie to wyjątkowa okazja, ponieważ nie będą Państwo musieli płacić za instruktora. Poświęcimy Państwu swój czas i pokażemy jak bezpiecznie jeździć na nartach. Oczywiście rozpoczniemy swoją przygodę z nartami na specjalnie do tego celu przygotowanym stoku narciarskim. Niestety chcąc spróbować swoich sił w jeździe na nartach będą Państwo musieli się liczyć z dodatkowymi kosztami związanymi z wynajęciem sprzętu narciarskiego - około 400 CZK oraz karnetem narciarskim 300 CZK (dziesięć wjazdów wyciągiem - powinno to wystarczyć na pierwszy raz).

100 CZK - to około 17 zł.

Pójdziemy z Państwem do wypożyczalni, pomożemy w zakupie karnetów i pokażemy jak jeździć na nartach. Uczyć będzie Państwa osoba z kilkunastoletnim doświadczeniem narciarskim, która wyszkoliła już wielu dobrych narciarzy.

UWAGA - aby skorzystać z nauki jazdy na nartach należy obowiązkowo wykupić sobie ubezpieczenie narciarskie oraz w uwagach oprócz danych do ubezpieczenia dopisać informację, że będą Państwo korzystać z nauki jazdy na nartach. Musimy wiedzieć ile osób będzie korzystało z nauki.