Wyjazd autokarowy na Narty i Snowboard do Peca Pod Śnieżką

Wyjazd narciarski do Peca pod Śnieżką

  • Poleć:
  • Poleć
  • Google Bookmarks
  • Facebook
  • Blip
  • Gadu-Gadu Live
  • MySpace
  • Śledzik
Wyjazd autokarowy na narty i snowboard do Peca pod Śnieżką luty 2018

Tym razem zapraszamy Państwa na kolejny ciekawy zimowy wyjazd, gdzie oprócz jazdy na nartach czy snowboardzie już traducyjnie zapraszamy na mały zimowy trekking tym razem ze Śnieżki do Przełęczy Okraj. Przy dobrej pogodzie będzie to idealny sposób na spędzenie czasu nawet dla rodzin z dziećmi.

Trekking - z Peca pod Śnieżką na Śnieżkę dostaniemy się wjeżdżając gondolą. W zależności od warunków atmosferycznych oraz możliwości fizycznych uczestników wjedziemy na całą śnieżkę lub do połowy na Różową Hore. Kto będzie czuł się na siłach, będzie mógł wejść na Śnieżkę z Różowej Hory wjeżdżając połowę trasy wyciągiem. Ze Śnieżki zejdziemy czerwonym szlakiem do Sowiej Przełęczy, gdzie odbijemy na niebieski szlak wchodząc na Skalny Stół, gdzie przy dobrej pogodzie będzie można podziwiać przepiękne widoki. Kontynuując trekking niebieskim szlakiem dojdziemy do Przełęczy Okraj.
Z przełęczy postaramy się złapać jakiś liniowy bus, którym zjedziemy do Peca, lub na spotkanie z autokarem.
Szlak ze Śnieżki do Przełęczy Okraj ma długość 8 kilometrów, można też zejść z Przełęczy do Małej Upy, szlak ten to dodatkowe 10 kilometrów.
W trakcie trekkingu należy liczyć się z kosztami wjazdu gondolą na śnieżkę oraz przejazdu linowym busem. Cennik kolejki gondolowej na Śnieżkę. Ceny busa na chwilę obecną nie znamy.
Mamy również przygotowaną alternatywę przejścia przy niesprzyjającej pogodzie.

Narciarstwo i Snowboard na trasach resortu Jańskie Łaźnie - Pec Pod Śnieżką w dalszym ciągu panują wyśmienite warunki narciarskie. Warto podkreślić, że w obu resortach (Pec Pod Śnieżką i Jańskie Łaźnie) można jeździć na jeden karnet narciarski, a między resortami można poruszać się darmowymi ski-busami, lub ratrakiem przez góry.

Wyjazd zaplanowaliśmy na godzinę 6:15 z parkingu pod MOK, w sobotę 17 lutego 2018 r. Koszt uczestnictwa w wyjeździe to 55zł/os. Proponujemy Państwu również wykupienie dodatkowego ubezpieczenia w cenie 5 zł/os obejmującego Koszty Leczenia i Akcji Ratunkowej w Czechach, NNW, oraz OC na stoku. Aby z niego skorzystać w trakcie dokonywania rezerwacji prosimy w uwagach wpisać dane do ubezpieczenia: imię, nazwisko, adres zamieszkania oraz PESEL, oraz rozliczając się za wyjazd doliczyć 5 zł.