Głogów - działaność Stowarzyszenia Turystyki i Rekreacji Zwiedzak

Zimowy wyjazd do Jańskich Łaźni

  • Poleć:
  • Poleć
  • Google Bookmarks
  • Facebook
  • Blip
  • Gadu-Gadu Live
  • MySpace
  • Śledzik
Zimowy wyjazd autokarem do Jańskich Łaźni

W sobotę 18 stycznia 2020 r. zapraszamy Państwa do miejsca najchętniej wybieranego przez rodziny z dziećmi - do Jańskich Łaźni, gdzie będzie można pojeździć na nartach i snowboardzie, przejść się po górach, pojeździć na sankach czy wejść na Ścieżkę w Koronach Drzew.

Oczywiście w całym kurorcie "zima w pełni" a na nartostradach panują przynajmniej dobre warunki narciarskie. Otwarte już zostały wszystkie najważniejsze nartostrady. W dalszym ciągu nie została jeszcze otwarta trasa saneczkowa, dlatego proponujemy Państwu trekking połączony z jazdą na sankach czy jabłuszkach. Tym razem wjedziemy gondolą na Łysą Horę (koszt 200 CZK/os dorosła), z której okrężną drogą około 10km przejdziemy i zjedziemy do Jańkich Łaźni. .

Warto podkreślić, że Jańskie Łaźnie są częścią resortu Cerna Hora - Pec pod Śnieżką dzięki czemu w obu resortach (Pec Pod Śnieżką i Jańskie Łaźnie) można jeździć na jeden karnet narciarski, a między resortami można poruszać się darmowymi ski-busami, lub ratrakiem przez góry - co stanowi dodatkową atrakcję i fajną przygodę. Można również wybrać się na spacer przez góry po wjechaniu gondolką z Jańskich Łaźni do Peca pod Śnieżką, a potem wrócić do Jańskich Łaźni darmowym ski busem.

Wyjazd zaplanowany jest na godzinę 6:15 z parkingu pod MOK w Głogowie, w sobotę 18 stycznia 2020 r.. Koszt uczestnictwa to 60 zł. Proponujemy Państwu również wykupienie dodatkowego ubezpieczenia w cenie 5 zł/os obejmującego Koszty Leczenia i Akcji Ratunkowej w Czechach, NNW, oraz OC na stoku. Dodatkowo ubezpieczenie wypłacane jest również, gdy osoba objęta ubezpieczeniem jest pod wpływem alkoholu. Aby z niego skorzystać w trakcie dokonywania rezerwacji prosimy w uwagach wpisać dane do ubezpieczenia: imię, nazwisko, adres zamieszkania oraz PESEL, oraz rozliczając się za wyjazd doliczyć 5 zł. UWAGA !!! - wykupienie ubezpieczenia jest możliwe przy dokonywaniu rezerwacji do piątku do godziny 10:00 - po tym terminie nie ma już możliwości wykupienia ubezpieczenia grupowego.

Więcej informacji na temat ośrodka narciarskiego, oraz Ścieżki w Koronach Drzew można znaleźć pod poniższymi linkami (również w języku polskim):
http://www.skiresort.cz/pl/
http://www.stezkakrkonose.cz/pl/