Głogów - działaność Stowarzyszenia Turystyki i Rekreacji Zwiedzak

Wyjazd zimowy Szklarska, Jakuszyce lub Harrachov

  • Poleć:
  • Poleć
  • Google Bookmarks
  • Facebook
  • Blip
  • Gadu-Gadu Live
  • MySpace
  • Śledzik
Wyjazd autokarowy - Szklarska Poręba, Jakuszyce lub Harrachov

W sobotę 13 lutego 2016 r. zapraszamy Państwa na wyjazd zimowy, w którym mamy dla Państwa aż 3 propozycje: Mistrzostwa Polski w Rzeźbieniu w Śniegu w Szklarskiej Porębie, biegówki lub spacer w Jakuszycach lub Narty i Snowboard w Harrachovie.

Podczas jednego wyjazdu będzie się można zdecydować na jedną z propozycji.

W Szklarskiej Porębie będą odbywać się Mistrzostwa Polski w Rzeźbie w Śniegu, ale i nie tylko bo na Skwerze Radiowej "Trójki" odbędzie się zimowa impreza z "Trójką" Polskim Radiem, gdzie będzie można zobaczyć między innymi pokazy w rzeźbieniu w lodzie, będzie też można samemu spróbować jak wyczarować coś z bryły lodu. To impreza, na którą można zabrać ze sobą dzieci. Szczegóły na stronie: Szklarska Poręba

Jadąc do Harrachova, przejeżdżając autokarem przez Jakuszyce, nie sposób nie zabrać z Głogowa miłośników biegania na śniegu na nartach. Tu też można spokojnie wybrać się na piesze wędrówki. Zapraszamy tu również tych, którzy chcieliby spróbować biegania na nartach, a nie mieli wcześniej okazji - naprawdę można czerpać z tego przyjemność już po kilku minutach nauki.

Ostatecznym punktem do, którego dojedzie autokar oczywiście będzie Harrachov - na narty i snowboard, gdzie na trasach panują naprawdę dobre warunki narciarskie mimo niezbyt sprzyjającej pogody. Zamknięta dotychczas jest jedynie czarna trasa co już powoli w Harrachovie staje się tradycją w ostatnich latach :).

Wyjazd zaplanowany jest na godzinę 6:15 z parkingu pod MOK w Głogowie, w sobotę 13 lutego 2016 r. Koszt wyjazdu to 55 zł/os. Zachęcamy również do skorzystania z oferty grupowego ubezpieczenia narciarskiego w koszcie 5zł/os. Aby z niego skorzystać należy w uwagach w trakcie rezerwacji dopisać dane do ubezpieczenia czyli: imię, nazwisko, adres i Pesel oraz rozliczając się za wyjazd doliczyć 5zł za ubezpieczenie.

Aktualne warunki - Jakuszyce - Schronisko Orle: