Głogów - działaność Stowarzyszenia Turystyki i Rekreacji Zwiedzak

Wyjazd narciarski - Jańskie Łaźnie

  • Poleć:
  • Poleć
  • Google Bookmarks
  • Facebook
  • Blip
  • Gadu-Gadu Live
  • MySpace
  • Śledzik
Wyjazd narciarski - Jańskie Łaźnie

W Głogowie zaczyna nam się już powoli wiosna, a góry wciąż zasypane śniegiem. Tym razem zapraszamy Państwa do miejsca najchętniej wybieranego przez rodziny z dziećmi - do Jańskich Łaźni, gdzie będzie można pojeździć na nartach i snowboardzie, skorzystać z doskonałej atrakcji dla całych rodzin - trasy saneczkowej. Dodatkowo zapraszamy Państwa na przejście z Cernej Hory do Peca pod Śnieżką. Obecnie prognozy pogody zapowiadają idealną pogodę do takiego spaceru nawet dla rodzin z dziećmi. Większość trasy będzie można zjechać np. na sankach, a to będzie wielka atrakcja szczególnie dla najmłodszych uczestników wyjazdu.

Chętne osoby będą mogły również skorzystać z atrakcji zwanej Ścieżką w Koronach Drzew.

Oczywiście w całym kurorcie na nartostradach panują bardzo dobre warunki narciarskie.

Warto podkreślić, że Jańskie Łaźnie są częścią resortu Cerna Hora - Pec pod Śnieżką dzięki czemu w obu resortach (Pec Pod Śnieżką i Jańskie Łaźnie) można jeździć na jeden karnet narciarski, a między resortami można poruszać się darmowymi ski-busami, lub ratrakiem przez góry - co stanowi dodatkową atrakcję i fajną przygodę.

Wyjazd zaplanowany jest na godzinę 6:15 z parkingu pod MOK w Głogowie, w sobotę 23 lutego 2019 r.. Koszt uczestnictwa to 60 zł. Proponujemy Państwu również wykupienie dodatkowego ubezpieczenia w cenie 5 zł/os obejmującego Koszty Leczenia i Akcji Ratunkowej w Czechach, NNW, oraz OC na stoku. Dodatkowo ubezpieczenie wypłacane jest również, gdy osoba objęta ubezpieczeniem jest pod wpływem alkoholu. Aby z niego skorzystać w trakcie dokonywania rezerwacji prosimy w uwagach wpisać dane do ubezpieczenia: imię, nazwisko, adres zamieszkania oraz PESEL, oraz rozliczając się za wyjazd doliczyć 5 zł. UWAGA !!! - wykupienie ubezpieczenia jest możliwe przy dokonywaniu rezerwacji do piątku do godziny 10:00 - po tym terminie nie ma już możliwości wykupienia ubezpieczenia grupowego.

Więcej informacji na temat ośrodka narciarskiego, oraz Ścieżki w Koronach Drzew można znaleźć pod poniższymi linkami (również w języku polskim):
http://www.skiresort.cz/pl/
http://www.stezkakrkonose.cz/pl/