Głogów - działaność Stowarzyszenia Turystyki i Rekreacji Zwiedzak

Jańskie Łaźnie - otwarcie sezonu zimowego

  • Poleć:
  • Poleć
  • Google Bookmarks
  • Facebook
  • Blip
  • Gadu-Gadu Live
  • MySpace
  • Śledzik
Otwarcie sezonu zimowego w Jańskich Łaźniach

UWAGA !!! - rozpoczynamy rezerwację na drugi autokar.

Na pierwszy wyjazd w tym sezonie zapraszamy nie tylko wytrawnych narciarzy i snowboardzistów, ale i całe rodziny z dziećmi. W sobotę 6 stycznia 2018 r. na wyjeździe do Jańskich Łaźni oprócz samej jazdy na nartach czy snowboardzie mamy do zaproponowania dodatkowe atrakcje. Ośrodek znany jest ze znakomitej trasy saneczkowej, na której mogą wyśmienicie spędzić czas całe rodziny z dziećmi. Dodatkowo od lipca tego roku w Jańskich Łaźniach została otworzona Ścieżka w Koronach Drzew, która dostępna jest dla turystów również w sezonie zimowym.

Oczywiście w całym kurorcie "zima w pełni" a na nartostradach panują już bardzo dobre warunki narciarskie. Może o tym świadczyć choćby otwarta czarna nartostrada w Pecu pod Śniezką, która w zeszłym roku otwierana była bardzo sporadycznie.

Warto podkreślić, że Jańskie Łaźnie są częścią resortu Cerna Hora - Pec pod Śnieżką dzięki czemu w obu resortach (Pec Pod Śnieżką i Jańskie Łaźnie) można jeździć na jeden karnet narciarski, a między resortami można poruszać się darmowymi ski-busami, lub ratrakiem przez góry - co stanowi dodatkową atrakcję i fajną przygodę. Można również wybrać się na spacer przez góry po wjechaniu gondolką z Jańskich Łaźni do Peca pod Śnieżką, a potem wrócić do Jańskich Łaźni darmowym ski busem. Trasa jest prosta i dobrze oznaczona, a dodatkowo może stanowić ciekawą przygodę w górach ze śniegiem dla rodzin z dziećmi.

Wyjazd zaplanowaliśmy na godzinę 6:15 z parkingu pod MOK, w sobotę 6 stycznia 2018 r. Koszt uczestnictwa w wyjeździe to 55 zł/os. Zachęcamy również do wykupienia ubezpieczenia typowo narciarskiego w cenie 5 zł/os, aby z niego skorzystać należy w uwagach podczas rezerwacji miejsc dopisać dane osób potrzebne do ubezpieczenia: imię, nazwisko, adres zamieszkania i Pesel, oraz należy doliczyć 5 zł/os podczas dokonywania przelewu za zarezerwowane miejsca.

Więcej informacji na temat ośrodka narciarskiego, oraz Ścieżki w Koronach Drzew można znaleźć pod poniższymi linkami (również w języku polskim):
http://www.skiresort.cz/pl/
http://www.stezkakrkonose.cz/pl/