Głogów - działaność Stowarzyszenia Turystyki i Rekreacji Zwiedzak

Wyjazd do Energylandii

  • Poleć:
  • Poleć
  • Google Bookmarks
  • Facebook
  • Blip
  • Gadu-Gadu Live
  • MySpace
  • Śledzik
Wyjazd autokarowy do Energyladnii

W sobotę 1 września 2018 r. zapraszamy Państwa na wyjazd do - no właśnie - dokąd? Dotychczas jeśli chodzi o parki rozrywki wybieraliśmy Heide Park, a tu się okazuje, że dzięki temu, iż mamy w Polsce prawdopodobnie najszybciej rozwijający się Park Rozrywki na Świecie tym razem zmierzamy właśnie do niego do Energylandii w Zatorze.

Co na nas czaka:
Przede wszystkim nowość parku, otwarta w tym roku, największy i najszybszy Mega Coaster w Europie - Hyperion. Wysoki na 77 m, z wagonikami pędzącymi z max. prędkością 142 km/h, z 80 m spadkiem o nachyleniu 85 stopni, a do tego tunel, efekty wodne splash flow, przeciążenia i stan nieważkości.

Najważniejsze, że to nie jedyna atrakcja parku. Na co jeszcze możemy liczyć?

Spektakularny, NAJWIĘKSZY I NAJSZYBSZY na świecie! Speed Water Coaster bijący wszystkie możliwe, światowe rekordy wysokości i prędkości w swojej kategorii!
Jest doskonałą propozycją dla amatorów ekstremalnych przeżyć. Zjawiskowe połączenie rollercoastera i przejażdżki wodnej to atrakcja wznosząca pasażerów na ponad 60 metrów wysokości i osiągająca prędkość około 110 km/h!

Mało? to może:

Formula Roller Coaster - maksymalne przyspieszenie dzięki napędowi magnetycznemu wystrzeliwuje wagoniki do prędkości 100 km/h w zaledwie 2 s. Co daje przyspieszenie bliskie 4,5 G. I znów takimi osiągami nie może się poszczycić podobna konstrukcja z Heide Parku gdzie wagoniki do 100 km/h rozpędzają się w 2,4 s.

Mayan - to odpowiednik przelotu myśliwcem, pętle, beczki, 88 km/h i przeciążenie 5 G. Zbliżoną konstrukcje stanowi Limit w Heide-Parku - który lepszy, przekonajcie się sami.

Jeśli sądzicie, że to koniec, to jesteście w błędzie. W tym miejscu odeślemy na oficjalną stronę Parku z najważniejszymi ekstremalnymi urządzeniami: Strefa Ekstremalna

Strefa Ekstremalna to jedynie niewielka część parku - znajdziemy tu również: BAJKOLANDIĘ , Strefę Familijną oraz Water Park - dlatego nie zapomnijcie ze sobą zabrać strojów kąpielowych i ręcznika (to nie żart).

Jeśli komuś zostanie jeszcze trochę wolnego czasu :), to może sobie oglądnąć jeden z zorganizowanych pokazów: Show

Czy będą kolejki do największych atrakcji? Gdzie ich nie ma? Podobnie jak w Heide Parku i tu trzeba do największych atrakcji swoje odstać. Liczymy jednak, że w ostatni dzień wakacji będzie w Energylandii nieco mniej turystów niż w pozostałe wakacyjne weekendy. No i nie będzie jeszcze szkolnych grup zorganizowanych.

Wyjazd zaplanowany jest na godzinę 4:00 w sobotę 1 września 2018 r. z parkingu pod MOK w Głogowie. Koszt uczestnictwa to 120 PLN/os plus wstęp do Energylandii (na wszystkie atrakcje parku) - 109 zł/os bilet normalny i 59 zł/os do 140 cm wzrostu, 1 zł/os dzieci do lat 3.

PROMOCJA!!! - jedziesz z rodziną lub ze znajomymi? Przy każdej rezerwacji powyżej 2 osób zmniejszamy wysokość opłaty do 100 zł/os. Uwaga w systemie do rezerwacji miejsc nie ma takiej informacji. Przy rezerwacji powyżej 2 osób cena wyliczy się tam standardowo po 120 zł/os. Proszę tej wiadomości nie brać pod uwagę i rozliczyć się zgodnie z promocją po 100 zł/os.