Głogów - działaność Stowarzyszenia Turystyki i Rekreacji Zwiedzak

Wyjazd narciarski do Jańskich Łaźni

  • Poleć:
  • Poleć
  • Google Bookmarks
  • Facebook
  • Blip
  • Gadu-Gadu Live
  • MySpace
  • Śledzik
Wyjazd zimowy do Jańskich Łaźni

UWAGA !!! - uruchomiliśmy rezerwację na DRUGI AUTOKAR :) - ZAPRASZAMY.

Na drugi wyjazd w tym sezonie zapraszamy nie tylko wytrawnych narciarzy i snowboardzistów, ale i osoby, które chciałyby zacząć swoja przygodę ze sportami zimowymi. Już na ostatnim wyjeździe śniegu było pod dostatkiem, a z dnia na dzień natura dosypuje białego puchu pozwalając nam z nadzieją patrzeć na nadchodzący sezon narciarski. W sobotę 14 stycznia 2017 r. na wyjeździe do Jańskich Łaźni tym z Państwa co zapragną spróbować swoich sił w jeździe na nartach poświęcimy swój czas i pokażemy jak bezpiecznie to zrobić, a rodziny z dziećmi będą mogły pojeździć na kilkukilometrowej trasie saneczkowej zabierając ze sobą swoje sanki lub wypożyczając je na miejscu.

Warto podkreślić, że Jańskie Łaźnie są częścią resortu Cerna Hora - Pec pod Śnieżką dzięki czemu w obu resortach (Pec Pod Śnieżką i Jańskie Łaźnie) można jeździć na jeden karnet narciarski, a między resortami można poruszać się darmowymi ski-busami, lub ratrakiem przez góry - co stanowi dodatkową atrakcję i fajną przygodę. Można również wybrać się na spacer przez góry po wjechaniu gondolką z Jańskich Łaźni do Peca pod Śnieżką, a potem wrócić do Jańskich Łaźni darmowym ski busem. Trasa jest prosta i dobrze oznaczona, a dodatkowo może stanowić ciekawą przygodę w górach ze śniegiem dla rodzin z dziećmi.

Wyjazd zaplanowaliśmy na godzinę 6:15 z parkingu pod MOK, w sobotę 14 stycznia 2017 r. Koszt uczestnictwa w wyjeździe to 55 zł/os. Zachęcamy również do wykupienia ubezpieczenia typowo narciarskiego w cenie 5 zł/os, aby z niego skorzystać należy w uwagach podczas rezerwacji miejsc dopisać dane osób potrzebne do ubezpieczenia: imię, nazwisko, adres zamieszkania i Pesel, oraz należy doliczyć 5 zł/os podczas dokonywania przelewu za zarezerwowane miejsca.

Nauka Jazdy na nartach.

Wyjątkowo na tym wyjeździe proponujemy Państwu naukę jazdy na nartach. Będzie to wyjątkowa okazja, ponieważ nie będą Państwo musieli płacić za instruktora. Jedynie liczymy na zrzutkę po 50 CZK na karnet dla osoby, która będzie uczyła Państwa jeździć na nartach. Poświęcimy Państwu swój czas i pokażemy jak bezpiecznie jeździć na nartach. Oczywiście rozpoczniemy swoją przygodę z nartami na specjalnie do tego celu przygotowanym stoku narciarskim. Niestety chcąc spróbować swoich sił w jeździe na nartach będą Państwo musieli się liczyć z dodatkowymi kosztami związanymi z wynajęciem sprzętu narciarskiego - około 400 CZK oraz karnetem narciarskim 300 CZK (dziesięć wjazdów wyciągiem - powinno to wystarczyć na pierwszy raz).

100 CZK - to około 17 zł.

Pójdziemy z Państwem do wypożyczalni, pomożemy w zakupie karnetów i pokażemy jak jeździć na nartach. Uczyć będzie Państwa osoba z kilkunastoletnim doświadczeniem narciarskim, która wyszkoliła już wielu dobrych narciarzy.

UWAGA - aby skorzystać z nauki jazdy na nartach należy obowiązkowo wykupić sobie ubezpieczenie narciarskie oraz w uwagach oprócz danych do ubezpieczenia dopisać informację, że będą Państwo korzystać z nauki jazdy na nartach. Musimy wiedzieć ile osób będzie korzystało z nauki.