Głogów - działaność Stowarzyszenia Turystyki i Rekreacji Zwiedzak

Rajd Rowerowy i Spływ z Rybaczówki do Głogowa

  • Poleć:
  • Poleć
  • Google Bookmarks
  • Facebook
  • Blip
  • Gadu-Gadu Live
  • MySpace
  • Śledzik
Spływ Rybaczówka - Głogów - 2016

Uwaga!!! - Po godzinie 14:00 nie mamy możliwości do wykupienia ubezpieczenia. Osoby dokonujące rezerwacji po tej godzinie mogą wykupić ubezpieczenie we własnym zakresie.

W tym roku z okazji oficjalnego otwarcia Głogowskiej Mariny oraz otwarcia sezonu turystycznego w Głogowie połączonych z obchodami majówki Gmina Miejska Głogów oprócz wielu innych ciekawych atrakcji zaprasza na dwa spływy z Rybaczówki do Głogowa - spływ kajakowy, oraz spływ pontonowy w dwóch terminach 30 kwietnia 2016 r. oraz 1 maja 2016 r.

Pierwszy spływ w sobotę 30 kwietnia 2016 r. to spływ typowo kajakowy - jego uczestnicy zbierają się o godz. 9:00 przed Ratuszem. Stamtąd zostaną przewiezieni autokarem do Wyszanowa (Rybaczówki), skąd spływ startuje. Na miejscu szkolenie związane ze spływem. O godz. 10:00 planowany jest start spływu z Wyszanowa w kierunku Głogowa. Trasa wodna liczy ok. 10 km. Miejsce docelowe to przystań przy LOK.

Drugi spływ w niedzielę 1 maja 2016 r. to spływ kajakowo-pontonowy uczestnicy spływu rezerwując miejsc mają wybór czy będą spływać dużym 9 osobowym pontonem czy szybkim dwuosobowym kajakiem. Uczestnicy zbierają się o godz. 10:00 przed Ratuszem. Stamtąd podobnie jak dnia poprzedniego zostaną przewiezieni autokarem do Wyszanowa (Rybaczówki), skąd spływ startuje. Na miejscu szkolenie związane ze spływem. O godz. 11:00 planowany jest start spływu z Wyszanowa w kierunku Głogowa. Trasa wodna liczy ok. 10 km. Miejsce docelowe to przystań przy LOK. Na miejscu przewidziany poczęstunek dla uczestników spływu.
Uwaga !!! - otrzymaliśmy informację od organizatora spływu, że poczęstunek przy LOK został odwołany. Najmocniej przepraszamy w imieniu organizatora.

Koszt na osobę to tylko 25 zł. - pozostałe koszty pokrywane są ze środków Gminy Miejskiej Głogów.

Zapraszamy do udziału w tej imprezie, dla której nasze Stowarzyszenie prowadzi rezerwację miejsc.

UWAGA !!! - koszt uczestnictwa w wyjeździe obejmuje ubezpieczenie, aby z niego skorzystać należy w trakcie dokonywania rezerwacji w miejscu na uwagi dopisać dane do ubezpieczenia osób, dla których dokonuje się rezerwacji tj.: Imię, Nazwisko, adres zamieszkania i data urodzenia. Osoby, które nie podadzą tych danych w trakcie rezerwacji nie będą objęte ubezpieczeniem!!!